Informace z PŽJ,OV,OS,VO Telefonní seznam ústředí ČOSTelefonní seznam předsednictva ČOSKontakty v Tyršově doměSeznam činovníkůPředsednictvo župyMapa župyKontakty na jednotyNáčelnictvoXVI.všesokolský sletŽupní vedoucí slet.skladebTermíny akcí 2018Zápis z doškolení cvičitelůVyhodnocení soutěží 2017Body za činnost 2017Přebor ČOS ProstějovOdbor sportuSilvestr. běh a MTBPředsletový turnaj seniorekŽupní přebor žen ve volejbalePředsedové reg. oddílůZápisy ŽOSPřehled sportovních odvětví v OS ČOSVzdělavatelský sborPamátný den sokolstvasletová známka25 let znovu spoluStanovyJak získat penízeKontakty

Abecední seznam činovníků
Příjmení, jméno Funkce/odbor Telefon
Absolonová Dana lektorka ÚŠ 257 007 261
Bendová Nováková Pavlína prodejna 257 007 265
Bišková Zdeňka odbor sportu  257 007 387
Bílek Stanislav údržba  
Blandová Blanka odbor sportu  257 007 337
Borovská Martina vedoucí kanceláře TD 257 007 245
Časarová Jana asistentka ředitele TD 257 007 246
Čech Jindřich kotelna 257 007 377
Dostál Vladimír organizační odd. 257 007 244
Dvořáková Karin ved. odd. plánu a rozpočtu 257 007 334
Chlumský Martin ředitel ÚŠ 257 007 228
Havelková Iveta podatelna 257 007 366
Hlavsová Hana bazén 257 007 399
Hurník Libor vrátný/údržba 257 007 251
Kněžek Ivan údržba 257 007 251
Kobzová Jana majetko-správní odd. 257 007 380; 307
Kocmichová Lenka OV - náčelnice 257 007 339
Koutská Miroslava odbor všestrannosti 257 007 388
Kraus Jan ved. provozu údržby     257 007 378; 
731 612 745
Kučerová Zdeňka ved. hostelu 257 007 340
Kučera Jaromír odbor všestrannosti 257 007 346
Kubín Zdeněk  tiskové odd. 257 007 332; 
724 325 234
Kuk Ladislav správa tělocvičen 257 007 393
Lomecký Oldřich 1.místostarosta 257 007 262
Malchar Jaromír správa tělocvičen 257 007 393
Marušová Vanda odbor sportu  257 007 345
Moučková Hana starostka 257 007 248; 247
Nová Šárka bazén 257 007 399
Procházková Marie bazén 257 007 399
Punčochářová Ludmila mzdová účetní 257 007 364
Reifová Michaela asistentka starostky 257 007 234
Rysová Simona mzdová účetní 257 007 341
Sochorec Vladimír zástupce ved. hostelu 257 007 340
Svoboda Petr ved.odb.všestrannosti/náčelník 257 007 349
Syrový Petr předseda odb. sportu 257 007 384
Šmidáková Petra asistentka starostky 257 007 247; 248
Štefanová Alena vzdělavatelé 257 007 274
Štěpánková Stanislava odd. plánu a rozpočtu 257 007 392
Šturcová Hana ústřední škola  257 007 259
Tesárek Tomáš kotelna 257 007 377
Tomešová Michaela účetní 257 007 386
Úblová Jana bazén 257 007 399
Vendlová Dana správce - Drhleny 607 724 426
Vichová Věra IPÚ 257 007 281
Volková Květoslava ved. vzdělavatelského sboru 257 007 280; 274
Vrána Miroslav odbor všestrannosti 257 007 279
organizační odd.
Wágnerová Kateřina vzdělavatelé 257 007 269
Zahradníková Juliana odbor všestrannosti 257 007 343
Zborníková Jana ved. ekonom. odd.  257 007 257