Informace z PŽJ,OV,OS,VO Telefonní seznam ústředí ČOSTelefonní seznam předsednictva ČOSKontakty v Tyršově doměSeznam činovníkůPředsednictvo župyMapa župyNáčelnictvoXVI.všesokolský sletŽupní vedoucí slet.skladebTermíny akcíZápis z doškolení cvičitelůVyhodnocení soutěží 2018Body za činnost 2018Přebor ČOS Prostějov a PrahaOdbor sportuSilvestr. běh a MTBPředsletový turnaj seniorekŽupní přebor žen ve volejbalePředsedové reg. oddílůZápisy ŽOSPřehled sportovních odvětví v OS ČOSVzdělavatelský sborPamátný den sokolstvasletová známka25 let znovu spoluStanovyJak získat penízeKontakty


Účast a umístění na Přeborech všestrannosti ČOS

mladšího žactva 25.5. – 27.5. 2018 v Prostějově

 

Družstvo kategorie I. Účast 9  družstev – žáků 20, žákyň 34

 

       Umístění:        plavání   šplh      SG     atletika

 

Kašková Michaela  2009/Černošice/  

        celkově 21 . místo  - body 1353 .              17.           9-10.     22.          15.

Melmuk Valerie  2010 /Příbram/

        celkově 22. místo – body 1312.              29.       4.      17.        30 .

 

Kolář Petr    2011 / Libčice/

        celkově 10. místo – body 1225.                 19.     12.       5.        7.

 

Mach Matyáš Samuel   2011 /Příbram/

        Celkově 20. místo -  body 652.                 16.      20.        16.       19.

 

V soutěži družstev  kat.I. se umístili na  9 . místě - počet bodů 4542.

 

  Účast v kategorii II –družstev 10, žáků 25, žákyň 38.

 

          Umístění:        plavání   šplh      SG     atletika

 

 

Bezděková Nikola  2007 /Libčice/  

        celkově 7. . místo  - body 2144 .             11.              8.      7.          11.

Houšková Adéla  2007 /Libčice/  

        Celkově 11 . místo  - body 1994.            29.       7.        5.           19.

Kolář Vojtěch   2008 /Libčice/

        celkově 6. místo -  body 1620.               1.          9.       13.         6.

 

Janík Jonáš   2007 /Příbram/

        celkově 9. místo – body 1439.                13.      16.        5.       10 .

 

V soutěži družstev  kat.II. se umístili na  3 . místě - počet bodů 7197.

 

           Celkově si závodníci vybojovali 4. medaile: 3 x bronz 1x zlatá,

 

Děkujeme cvičitelům za dobrou přípravu závodníků a závodníkům za dobrou reprezentaci naší župy.

 

Za Jungmannovu župu   župní náčelnictvo--  Zuzana Sauerová     František Beran

 

 

V Příbrami 6.9.2018

Účast a umístění na Přeborech všestrannosti ČOS

staršího žactva,dorostu,dospělých  1- 3.6.2018. v Praze

 

 kategorie žákyně III.  Účast 38

    Umístění:        plavání   šplh         SG     atletika

Farová Jolana - 2006  /Černošice/  

        Celkově  5, místo -  body 3855.            9.            28.          5.         2.

Valtonen Katja  2005 /Černošice/              

            celkově  22. místo body 2760.             37.          23.         9.          28.

kategorie žákyně VI.  Účast 31

Schmiedová Klára  2004 /Černošice/

        celkově 25. místo – body 2513.            29.         20.       24.         21.

Manová Veronika     2004 /Černošice/

            celkově 27. místo – body 2233.            24.         25.       26.         28.

kategorie dorostenky  Účast 23

Pavlovská Kristýna   2001 /Černošice/

        celkově 10. místo – body 3361.              12.           ----      13.      7.

Trnková Lucie  2002 /Černošice/

        celkově 12. místo – body 3249.              14.           ----      16.          4.

Tuháčková Jana  2000 /Černošice/

        celkově 13. místo – body 2992.              16.           ----      10.          14.

kategorie ženy  Účast 19,  

Novotná Jaroslava  1993 /Příbram/

        celkově 2. místo – body 4478.              4.           ----       3.          1.

Kategorie žáci III.  Účast 20,dva nedokončili

       Umístění:        plavání   šplh      SG     atletika

Štefan František   2005  /Příbram/

             celkově 9. místo – body  2601.            7.         13.          6.        17.

Kategorie žáci IV.  Účast 20,dva nedokončili

Huml Štěpán   2003  /Příbram/

             celkově 5. místo – body  3866.            12.         6.      4.          10.

Kubát Jan   2003  /Příbram/

             celkově 6. místo – body  3862.             11.        7.         5.           8.

Kategorie dorostenci  Účast 15,jeden nedokončil

Pouček Tomáš   2002  /Příbram/

             celkově 3. místo – body  4954.            8.          2.       2.          11.

Kategorie muži  Účast 9.

Lachman Matouš  1998  /Příbram/

            Celkově 7. místo – body 5473.             7-8.          5.         7.          3.

Malíř Roman  1994  /Černošice/

           Celkově  3. místo – body  6092.             5.           6.          3.           2.

Šindelář Jan   1993  /Příbram/

           Celkově  2. místo – body  66367.              1.         3.          4.           6.

Celkově  si závodníci vybojovali  13 medailí: 2x  zlaté, 6  stříbrné, 5  bronz

 

Děkujeme cvičitelům za dobrou přípravu závodníků a závodníkům za dobrou reprezentaci naší župy.

V Praze 6.9.2018  náčelnice. Zuzka Sauerová,náčelník František Beran