Informace z PŽJ,OV,OS,VO Telefonní seznam ústředí ČOSTelefonní seznam předsednictva ČOSKontakty v Tyršově doměSeznam činovníkůPředsednictvo župyMapa župyNáčelnictvoXVI.všesokolský sletŽupní vedoucí slet.skladebTermíny akcí 2018Zápis z doškolení cvičitelůVyhodnocení soutěží 2018Body za činnost 2017Přebor ČOS ProstějovOdbor sportuSilvestr. běh a MTBPředsletový turnaj seniorekŽupní přebor žen ve volejbalePředsedové reg. oddílůZápisy ŽOSPřehled sportovních odvětví v OS ČOSVzdělavatelský sborPamátný den sokolstvasletová známka25 let znovu spoluStanovyJak získat penízeKontakty
Seznam předsedů a vedoucích sportovních oddílů registrovaných v ŽOS
v roce 2016.

Tělocvičná jednota počet registrací počet členů OS předseda oddílu telefón   Sportovní oddíly  (počet členů v oddílu/počet družstev)
Cerhovice 1 38 Lisý Václav 731 582 517 lední hokej (38/1)
Černošice 1 30 Zmatlík Petr 721 758 498 stolní tenis (30/1)
Dobřichovice 9 367 celkem    
      Novák Jiří 603 865 276 nohejbal (25/0)
      Juppe Michal 604 535 689 jachting (24/0)
      Havránek Petr 732 520 568 futsal (75/3)
      Provazník Dušan 602 241 024 lukostřelba (24/0)
      Sejk Vladislav 603 459 054 odbíjená (volejbal) (64/6)
      Ing. Knajfl Jakub 725 839 994 košíková (21/2)
      Tomáš Tomášek 608 152 167 tenis (79/0)
      Roháček Michal 602 172 211 kopaná (46/2)
      Radovnický Ondřej 733 415 700 badminton (9/0)
Dobříš 5 73 celkem    
      Jílek Stanislav 732 450 187 společenský tanec (4/0)
      Váňa Jan 605 818 088 kick-box (6/0)
      Kotulič Jiří 605 964 913 thajský box (3/0)
      Šimek Jaroslav 604 821 863 florbal muži (31/0)
      Ciboch Michal 777 305 266 florbal žáci (29/0)
Hořovice 2 42 celkem    
      Jirouch Tomáš 606 612 741 stolní tenis (24/3)
      Hnízdil Zdeněk 607 515 791 judo (18/0)
Hudlice 1 26 Hrkal Rudolf 732 969 454 stolní tenis (26/5)
Jílové u Prahy 1 10 Škarvada Přemysl 734 372 082 tenis (10/0)
Karlštejn 2 35 celkem    
      Holý Stanislav 737 675 581 stolní tenis (20/3)
      Burian Miloš 731 233 710 petangue (15/0)
Komárov 1 86 Laštovička Zdeněk 736 769 278 volejbal (86/8)
Králův Dvůr 9 310 celkem    
      Hrachovina Aleš 606 777 367 R 18 kulturistika (24/0)
      Matejsek Václav 605 049 147 R 26  nohejbal (10/0)
      Krásný Petr 776 300 939 R 2 badminton (66/0)
      Kopřiva Jiří 603 445 168 R 34 stolní tenis (29/0)
      Sajdler Bohumil 723 894 619 basketbal (14/0)
      Karšňák Jan 606 050 957 R 37 tenis závodně (56/0)
      Sochr Radek 776 496 111 R 40 volejbal - závodně (63/0)
      Vlček Zdeněk 724 170 666 R 15 kanoistika (22/0)
      Hrachovina Aleš 606 777 367 cyklistika (26/0)
Lety 3 76 celkem    
      Ing. Strnadová Jitka 608 530 459 tenis (52/0)
      Ing. Josef Cmíral 603 452 842 petangue (12/0)
      Vodička Jiří 603 774 664 stolní tenis (12/3)
Libčice n Vlt. 5 125 celkem    
      Tkadlec Jaroslav 737 482 021 stolní tenis (22/0)
      Lisý Václav 602 226 337 tenis (32/0)
      Kiselica Milan 725 653 200 házená (37/2)
      Hodík Jiří 732 452 372 karate (20/0)
      JUDr.Novotný Frant. 608 120 910 box (14/0)
Malá Hraštice 2 67 celkem    
      Zamrazil Jiří 734 436 545 stolní tenis (26/2)
      Ing. Lukáš Černý 720 158 574 kopaná (41/4)
Mníšek p. Brdy 3 74 celkem    
      Chadima Vratislav 731 188 514 nohejbal (27/2)
      Suský Štěpán 605 742 129 lední hokej (23/1)
      Freisleben Radek 724 347 828 stolní tenis (24/5)
Nižbor 1 15 Šmíd Miroslav 311 693 210 stoní tenis (15/3)
Nová Ves p.Pleší 1 35 Petrák Jan 603 571 420 kopaná (35/6)
Nový Knín 1 30 Holečková Markéta 777 356 325 badminton (30/0)
Příbram 4 118 celkem    
      Kotlan Václav 318 624 233 olympijský šplh (14/2)
      Chrastinová Blanka 777 303 278 teamgym (33/2)
      Beran František 606 775 955 teamgymžáci  (12/1)
      Nedvěd Václav 733 195 093 sportovní gymnastika (59/7)
Roztoky u Prahy 4 294 celkem    
      Ing. Prokeš Jaromír 723 154 464 atletika (103/0)
      Ščučka Bohumil 721 716 876 nohejbal 026 (15/2)
      Čižková Šárka 606 067 431 volejbal (127/6)
      Švarc Martin 737 272 862 stolní tenis (49/4)
Rudná 3 215 celkem    
      Mora Zdeněk 602 358 297 kuželky (74/5)
      Kasal Pavel 602 885 790 florbal (126/6)
      Cihelka Jaroslav 613 387 487 stolní tenis (15/3)
Řevnice 2 60 celkem    
      Drvotová Bohuslava 737 635 272 volejbal (41/2)
      Kos Bohumil 603 489 001 badminton (19/0)
Středokluky 2 55 celkem    
      Kačerovský Zdeněk 776 270 133 stolní tenis (26/0)
      Gut František 737 246 201 lyžování (29/0)
Svatá 1 25 Scheiner Josef 257 313 626 badminton (25/0)
Vrané nad Vltavou II. 4 65 celkem    
      Ing. Štefan Jiří 603 291 258 orientační sport (6/0)
      Beneš Pavel 607 689 789 lyžování (16/0)
      Ing.Sosnovec Josef 603 820 562 kanoistika (15/0)
      Ing.Sosnovec Josef 603 820 562 jachting (28/0)
Vysoký Újezd 1 19 Kratochvíl Miloslav 606 202 502 fotbal (19/1)
Žebrák 3 66 celkem    
      Zíma Radek 604 723 327 stolní tenis (25/0)
      Vydra Karel 602 429 252 kulturistika (33/0)
      Černý Libor 724 145 469 badminton (8/0)
Celkem 72 2356