Informace z PŽJ,OV,OS,VO Telefonní seznam ústředí ČOSTelefonní seznam předsednictva ČOSKontakty v Tyršově doměSeznam činovníkůPředsednictvo župyMapa župyKontakty na jednotyNáčelnictvoXVI.všesokolský sletŽupní vedoucí slet.skladebTermíny akcí 2018Zápis z doškolení cvičitelůVyhodnocení soutěží 2017Body za činnost 2017Přebor ČOS ProstějovOdbor sportuSilvestr. běh a MTBPředsletový turnaj seniorekŽupní přebor žen ve volejbalePředsedové reg. oddílůZápisy ŽOSPřehled sportovních odvětví v OS ČOSVzdělavatelský sborPamátný den sokolstvasletová známka25 let znovu spoluStanovyJak získat penízeKontakty

Župní přebor žen ve volejbale - Komárov

SOKOLSKÉ župy Jungmannovy

Sobota 8. dubna 2017  - Sokolovna Komárov

 

Pořadatel: T. J. Sokol Komárov – oddíl volejbalu

Účastníci: 12 družstev (otevřený turnaj)                               

1.      Sokol Nusle

2.      KV Dobříš

3.      Tatran Střešovice kadetky

4.      Sokol Komárov A

5.      Sokol Příbram

6.      Sokol Nové Strašecí

7.      Sokol Brandýs nad Labem

8.      Lokomotiva Beroun

9.      Křepelky Plzeň

10.  Sokol Dobřichovice

11.  Sokol Komárov B

12.  Sokol Králův Dvůr

 

Družstva se rozdělila do 4 skupin po třech, utkání ve skupinách se hrála na 2 hrané sety, vítězství v setech o 2 body, vítězství 2:0 – 3 body, 1:1 – vítězství na míče – 2 body, porážka na míče – 1 bod, na míče stejně – 2 body oba, porážka 0:2 – 0 bodů. Eliminace, semifinále a finále se hrálo na 2 vítězné sety, třetí set do 15 bodů. Všechny sety se hrály od stavu 7:7, celkem se odehrálo 29 utkání ve 2 tělocvičnách.

 Skupina A:

  1. Dobříš – Střešovice                   2 : 0 (25:15, 25:23)
  2. Nusle – Dobříš                          2 : 0 (26:24, 25:12)
  3. Střešovice – Nusle                    0 : 2 (22:25, 20:25)

 Tabulka skupiny A:

  1. Sokol Nusle                             2   2   0   0   0        4 : 0     6         
  2. KV Dobříš                                2   1   0   0   1        2 : 2     3
  3. Tatran Střešovice kadetky        2   0   0   0   2         0 : 4     0

 Skupina B:

  1. Příbram – Nové Strašecí                 1 : 1 (19:25, 26:24)
  2. Komárov A – Příbram                     2 : 0 (25:15, 25:15)
  3. Nové Strašecí – Komárov A             0 : 2 (13:25, 15:25)

Tabulka skupiny B:

  1. Sokol Komárov A                     2   2   0   0   0      4 : 0     6         
  2. Sokol Nové Stašecí                  2   0   1   0   1      1 : 3     2
  3. Sokol Příbram                         2   0   0   1   1      1 : 3     1

Skupina C:

  1. Beroun - Křepelky                             1 : 1 (25:19, 20:25)
  2. Brandýs – Beroun                             1 : 1 (25:21, 22:25)
  3. Křepelky - Brandýs                           2 : 0 (25:23, 25:22)

 

Tabulka skupiny C:

  1. Křepelky Plzeň                          2   1   0   1   0             3 : 1     4         
  2. Lokomotiva Beroun                   2   0   1   1   0             2 : 2     3
  3. Sokol Brandýs nad Labem         2   0   1   0   1             1 : 3     2

Skupina D:

  1. Komárov B – Králův Dvůr                2 : 0 (25:19, 25:15)
  2. Dobřichovice – Komárov B               2 : 0 (25:19, 25:16)
  3. Králův Dvůr - Dobřichovice              0 : 2 (12:25, 12:25)

Tabulka skupiny D:

1.      Sokol Dobřichovice                        2   2   0   0   0             4 : 0     6         

2.      Sokol Komárov B                          2   1   0   0   1             2 : 2     3

Sokol Králův Dvůr                      2   0   0   0   2             0 : 4     0

 

Eliminace:

                            2A – 3C            Dobříš – Brandýs                   2 : 0     (25:18, 25:15)

  1. 2B – 3D            Nové Strašecí – Králův Dvůr   2 : 0     (25:18, 25:18)
  2. 2C – 3A            Beroun – Střešovice      2 : 1     (16:25, 25:17, 22:20)
  3. 2D – 3B            Komárov B – Příbram             2 : 0     (29:27, 25:19)

 

Čtvrtfinále:

                           1A – V14              Nusle – Nové Strašecí       2 : 0     (25:22, 25:17)

  1. 1B – V15          Komárov A – Beroun            2 : 0     (25:12, 25:16)
  2. 1C – V16          Křepelky – Komárov B         2 : 0     (25:13, 25:18)
  3. 1D – V13         Dobřichovice – Dobříš           2 : 0     (25:23, 25:21)

 

o 9. - 12. místo:

P13 – P14         Brandýs – Králův Dvůr – nehrálo se,

Brandýs odstoupil – 12. místo

P1      P15 – P16        Střešovice – Příbram    2 : 1     (25:15, 21:25, 17:15)

 – Střešovice – 9. místo  

 

o 10. - 11. místo (na 1 set od nuly):

                       Příbram – Králův Dvůr                    1 : 0     (25:11)           

 

Semifinále:

  23.  V17 – V19        Nusle – Křepelky                2 : 0     (25:20, 25:20)
  1. V18 – V20        Komárov A – Dobřichovice    1 : 2     (22:25, 26:24, 12:15)
  2. P17 – P19       Nové Strašecí – Komárov B    0 : 2     (18:25, 25:27)
  3. P18 – P20      Beroun – Dobříš                     0 : 2     (23:25, 23:25)

 Finále:

o 7. – 8. místo:

     P25 – P26          Nové Strašecí – Beroun – nehrálo se, Beroun odstoupil

o 5. – 6. místo:

2V25 – V26       Komárov B – Dobříš                0 : 2 (21:25, 29:31)

o 3. – 4. místo:

   P23 – P24        Křepelky – Komárov A           0 : 2 (22:25, 17:25)

o 1. – 2. místo:

      29.  V23 – V24       Nusle – Dobřichovice       2 : 0 (25:13, 27:25)

 

Konečné umístění družstev: 

  1. Sokol Nusle
  2. Sokol Dobřichovice
  3. Sokol Komárov A
  4. Křepelky Plzeň
  5. KV Dobříš
  6. Sokol Komárov B
  7. Sokol Nové Strašecí
  8. Lokomotiva Beroun
  9. Tatran Střešovice kadetky
  10. Sokol Příbram
  11. Sokol Králův Dvůr
  12. Sokol Brandýs nad Labem

 

Tabulka župního přeboru žen ve volejbale sokolské župy Jungmannovy:

  1. Sokol Dobřichovice
  2. Sokol Komárov A
  3. Sokol Komárov B
  4. Sokol Příbram
  5. Sokol Králův Dvůr
  6. Sokol Brandýs nad Labem

Družstva Sokola Roztoky a Sokola Řevnice se nedostavila.

Prvá čtyři družstva obdržela věcní ceny, prvé družstvo a župní přeborník pohár. Celý turnaj probíhal plynule pod organizovaným vedením Bogana Ernesta. Po celou dobu turnaje byl v provozu bufet s občerstvením, který zajišťovali Petr a Olga Vaníčkovi. Všech 29 utkání odřídili kvalifikovaní rozhodčí nebo hráči domácího oddílu: Štefan Borovský, Jiří Klekner, Tomáš Suttr, Kateřina Chowanioková a Zdeněk Laštovička.

 

V Komárově 8. dubna 2017                            Zdeněk Laštovička

                                                                  T. J. Sokol Komárov

                                                                     Oddíl volejbalu