Informace z PŽJ,OV,OS,VO Telefonní seznam ústředí ČOSTelefonní seznam předsednictva ČOSKontakty v Tyršově doměSeznam činovníkůPředsednictvo župyMapa župyNáčelnictvoXVI.všesokolský sletŽupní vedoucí slet.skladebTermíny akcíZápis z doškolení cvičitelůVyhodnocení soutěží 2018Body za činnost 2018Přebor ČOS Prostějov a PrahaOdbor sportuSilvestr. běh a MTBPředsletový turnaj seniorek Župní přebor žen ve volejbalePředsedové reg. oddílůZápisy ŽOSPřehled sportovních odvětví v OS ČOSVzdělavatelský sborPamátný den sokolstvasletová známka25 let znovu spoluStanovyJak získat penízeKontakty

Termíny akcí odboru všestrannosti, župa Jungmannova 2018+2019

+Open akce ČOS a jiné,možnost se zúčastnit.

24.11.2018

Doškolení cvičitelů všestrannosti III. třídy

Příbram

24.11.2018

Soutěž v Malým Teamgymu a Teamgym Junior

Písek ,malá oblast

1.12.2018

Mikulášská besídka pro děti

Dobříš

15.12.2018

Soutěž v TGM Junior,postup z malé oblasti

Praha Vinohrady

16.12.2018

Soutěž v MTG Junior,postup z malé oblasti

Praha Vinohrady

15.12.2018

Vánoční závod v SG a šplhu

Příbram

31.12.2018

Silvestrovský podchod ,Sokol Příbram

Brdy

1.1.2019

Novoroční výstup na Studený vrch

Dobříš

1.1.2019

Novoroční pochod na Třemošnou

Sokol Příbram

19.1.2019

Přebor ČOS v Teamgymu

Praha TD

26.1.2019

Přebor Jungmannovy župy v plavání,/TJ Komárov/

Hořovice

26.1.2019

Sokolský ples

Dobříš

2.2.2019

JOJO Cup MTG Dobřichovice

Dobřichovice

15.2.2019

Valná hromada TJ Sokol Dobříš

sokolovna

2.3.2019

Masopustní průvod Sokol Dobříš

Dobříš

2.3.2019

Dětské šibřinky Sokol Dobříš

sokolovna

7.3.2019

Valná hromada TJ Sokola Příbram

sokolovna

20.3.2019

Sraz náčelníků a náčelnic TJ župy Jungmannovy

Praha kancelář TD

22.3.2019

Tělocvičná Akademie TJ Sokol Komárov

sokolovna

13.4.2019

Valná hromada župy

TD

6.4.2019

Princeznička Junior aerobiku

Komárov

27.4.2019

Župní přebor ZZZ TJ Sokol Dobříš

Šimákovna Brdy

2.2.2019

JOJO cup MTG Dobřichovice

Dobřichovice

23.3.2019

MEMORIÁL BEDŘICHA ŠUPČÍKA ve šplhu

Příbram

duben

Akademie Sokola Příbram

Příbram sokolovna

8.5.2019

Pochod Pešíka

Komárov

11.5. 2019

Župní přebory – SG – šplh - AT

Příbram

17.-19.5 2019

Přebor ČOS v ZZZ

Liberec

24.-26.5.2019

Přebor ČOS ml.žactvo,postup ze župních přeborů

Plzeň

1.6.2019

Cesta za pohádkovým dědečkem,Zámecký park

TJ Sokol Dobříš

8.6. 2019

Župní přebor předškolních dětí

Komárov

září

Zahájení cvičebního roku

5.10.

Drakiáda Sokol Dobříš

Na stráni

24.listopadu 2019

Sraz cvičitelů + N+ N+doškolení

Komárov

Vánoční besídka pro děti

Dobříš

Vánoční běh Komárovem

Komárov

31.12.2019

Silvestrovský pochod Sokol Příbram

Příbram

V případě že některá TJ bude pořádat závody /akce/nahlásí na župu a informace se doplní.

Žup.náč. František Beran