Informace z PŽJ,OV,OS,VO Telefonní seznam ústředí ČOSTelefonní seznam předsednictva ČOSKontakty v Tyršově doměSeznam činovníkůPředsednictvo župyMapa župyNáčelnictvoXVI.všesokolský sletŽupní vedoucí slet.skladebTermíny akcí 2018Zápis z doškolení cvičitelůVyhodnocení soutěží 2018Body za činnost 2017Přebor ČOS ProstějovOdbor sportuSilvestr. běh a MTBPředsletový turnaj seniorek Župní přebor žen ve volejbalePředsedové reg. oddílůZápisy ŽOSPřehled sportovních odvětví v OS ČOSVzdělavatelský sborPamátný den sokolstvasletová známka25 let znovu spoluStanovyJak získat penízeKontakty

Vyhodnocení soutěží odboru všestrannosti konaných v roce 2018.

Pod soutěže odboru všestrannosti patří všechny soutěže,které vyhlašuje náčelnictvo ČOS,následně náčelnictvo župy a zúčastní se soutěžící z odboru všestrannosti,kteří nejsou registrováni pod odborem sportu.

Župní přebor v plavání.

Uspořádala TJ Sokol Komárov v plaveckém bazénu v Hořovicích 27.1.2018.

Počet zúčastněných TJ 13. Příbram-34,Komárov-33,Černošice-28,Hořovice-7,Horoměřice -5,Mníšek pod Brdy-9,Libčice nad Vltavou-7,Jince-12, Králův Dvůr -7,Dobříš-13, Lety-15,Nižbor – 4,Žebrák -5.

Účast žen.složky-95, muž.složky-85.

Počet závodníků 179. Rozhodčí + organizace,Komárov 20.

Župní přebor junior – princeznička aerobiku.

Pořádala TJ Sokol Komárov 7.4.2018 v sokolovně TJ Komárov.

Počet zúčastněných TJ ze župy -5 .Účast: 89 ze sokolských jednot, z jiných organizací 16. Komárov- 25,Milín II. 23, Černošice –1,Dobříš 15. Jince – 7.

Rozhodčí – pořadatelé Komárov 20.

Župní přebor v Zálesáckém závodu zdatnosti.

Pořádala TJ Sokol Dobříš 21.4.2018 na chatě Šimákova v Brdech.

Počet zúčastněných TJ= 5.Dobřichovice 9,Dobříš -12, Jince 6,

Komárov – 17, Mníšek pod Brdy 10

Počet závodníků 54, rozhodčích –Dobříš 18,,Komárov 1,cvičitelů-doprovod – 21. nezletilí 4, dospělí 3,psi 2x. Účast celkem 101.

Župní přebor ve volejbale smíšených družstev.

Pořádala TJ Sokol Jílové 2.6.2018.Účast: 5 družstev sokolských/ze župy/ 5 družstev nesokolských. Sokol Jílové 3x, Sokol Dobříš 1x, Králův Dvůr 1x.

Počet hráčů 50 +organizace+rozhodčí, celkem účast 55. J. Stachura,Tomáš Pištěk

Soutěž TeamGym.

Zapojení 3 družstva TJ Sokol Černošice a 5 družstva

TJ Sokol Příbram.

Župní přebor ve šplhu.

Uspořádala TJ Sokol Příbram 19.5.2018 v sokolovně TJ.

Počet zúčastněných TJ 7. Černošice-33,Horoměřice 11, Libčice 8, Komárov-17,Příbram-37,Jince-3,Dobříš 6.

Účast žen.sl.-65,muž.sl.-50.

Počet závodníků – 115. Rozhodčí Příbram – 2.

Župní přebor v SG.

Uspořádala TJ Sokol Příbram 19.5.2018. v sokolovně TJ.

Počet zúčastněných TJ 6. Černošice-41,Horoměřice 11,Komárov-12,

Příbram-33, Jince 5,Libčice-9.

Účast žen.sl.-68, muž.sl.-43.

Počet závodníků 111.

Župní přebor v Atletice.

Uspořádala TJ Sokol Příbram 19.5.2018 na hřišti Gymnasia pod KD.

Počet zúčastněných TJ 8.. Černošice-39, Horoměřice -7,Hořovice-2,

Libčice nad Vltavou -9,Komárov-19,Příbram-44,Dobříš-13,Jince-5.

Počet závodníků 138. Účast žen.sl.-73,muž.sl. -65.

Počet rozhodčích a organizace, na šplh,SG,AT.Příbram 37,Komárov 2,Černošice 2.Horoměřice 3,

Libčice 1,Dobříš 2,Jince – 1. Organizace počtáři – 8.Celkem 51.

Župní přebor předškolních dětí.

Z důvodů přípravy na Všesokolský Slet 2018 se neuspořádal.

Výsledková listina celoroční soutěže odboru všestrannosti

Jungmannova župa - 2018

Do soutěže se započítávají výsledky ze čtyř župních přeborů: plavaní,šplh,gymnastika a atletika.

Celkem se zúčastnilo 632 závodníků ze 12 tělocvičných jednot, kteří se zúčastnili jednoho či více přeborů.

Aby byl závodník zařazen do celkového hodnocení, musí absolvovat všechny čtyři závody. Sečtením nejlepších umístění v jednotlivých disciplínách je určeno pořadí.

Aby mohlo být vyhlášení vítězů v jednotlivé kategorii, musí absolvovat v té kategorii, nejméně tři závodníci všechny disciplíny

Mladší žákyně I.(2009-2011) rok TJ body

1.

Valerie

Melmuk

2009

Příbram

1584

2.

Michaela

Kašková

2009

Černošice

1565

3.

Jarmila

Lžíčařová

2009

Černošice

1351

4.

Tereza

Šabatová

2009

Černošice

997

5.

Zuzana

Čiháková

2009

Horoměřice

931

6.

Markéta

Hokrová

2011

Černošice

889

Do soutěží se zapojilo 26 závodnic, dokončilo 6.

Mladší žákyně II. (2007-2008) rok TJ body

1.

Nikola

Bezděková

2007

Libčice

2061

2.

Adéla

Houšková

2007

Libčice

2027

3.

Eliška

Papežová

2007

Černošice

1403

4.

Julie

Kramariková

2008

Komárov

1398

5.

Nella

Eisenreichová

2008

Horoměřice

1269

6.

Linda

Žáková

2007

Černošice

1225

7.

Eliška

Uhriková

2007

Příbram

1210

8.

Markéta

Vejrová

2008

Jince

1133

9.

Adéla

Dobiášová

2007

Horoměřice

1117

10.

Edita

Crliková

2008

Černošice

1045

11.

Sopie

Fawzy

2008

Horoměřice

917

Do soutěží se zapojilo 27 závodnic,dokončilo 11.

Starší žákyně III. (2005-2006) rok TJ body

1.

Jolanka

Farová

2006

Černošice

4344

2.

Katja

Valtonen

2005

Černošice

2997

3.

Markéta

Kalousková

2005

Černošice

2841

4.

Michaela

Šabatová

2006

Černošice

2840

5.

Nela

Havlenová

2006

Černošice

2545

6.

Barbora

Kočibová

2006

Horoměřice

2341

7.

Helena

Kramariková

2006

Komárov

1886

8.

Marie

Poustková

2005

Horoměřice

1202

Do soutěží se zapojilo 12 závodnic,dokončily 8.

Starší žákyně IV. (2003 - 2004) rok TJ body

1.

Klára

Schmiedová

2004

Černošice

3363

2.

Veronika

Manová

2004

Černošice

3022

3.

Jessica

Parkosová

2003

Komárov

2563

4.

Karolína

Blažejová

2003

Černošice

2345

5.

Marie

Kopřivová

2003

Černošice

1958

Do soutěží se zapojilo 11 závodnic,dokončilo 5.

Dorostenky – (2000-2002) rok TJ body

1.

Kristýna

Pavlovská

2001

Černošice

3956

2.

Lucie

Trnková

2002

Černošice

3779

3.

Jana

Tuháčková

2000

Černošice

3509

4.

Aneta

Boriková

2001

Černošice

3363

Do soutěží se zapojilo 7 závodnic,dokončily 4.

Ženy – 1999 -a starší rok TJ body

1.

Novotná

Jaroslava

1993

Příbram

4358

Do soutěží se zapojilo 2 závodnice,dokončily 1.

Mladší žáci I. (2009-2011) rok TJ body

1.

Petr

Kolář

2011

Libčice n.Vltavou

1265

2.

Matyáš Samuel

Mach

2011

Příbram

759

3.

Matyáš

Lacman

2009

Příbram

707

4.

Jonáš

Janovský

2011

Příbram

428

5.

Jakub

Janovský

2011

Příbram

369

Do soutěží se zapojilo 31 závodníků,dokončilo 5.

4.

Mladší žáci II. (2007-2008) rok TJ body

1.

Vojtěch

Kolář

2008

Libčice

1699

2.

Janík

Jonáš

2007

Příbram

1425

3.

Tadeáš

Hejnal

2007

Komárov

1229

4.

Jakub

Ambruš

2007

Příbram

890

5.

Matyáš

Beran

2007

Příbram

825

6.

Michal

Sluka

2007

Komárov

775

6.

Beran

Matyáš

2007

Příbram

801

7.

Lamich

Denis

2007

Libčice

784

Do soutěží se zapojilo 21 závodníků,dokončilo 7.

Starší žáci III. (2005 - 2006) rok TJ body

1.

Štefan

František

2005

Příbram

1426

Do soutěží se zapojilo 8 závodníků,dokončil 1.

4.

Starší žáci IV. (2003 - 2004) rok TJ body

1.

Dan

Zeisek

2003

Příbram

2789

2.

Jan

Kubát

2003

Příbram

2592

3.

Štěpán

Huml

2003

Příbram

2422

4.

Kryštof

Vaner

2004

Příbram

2229

5.

Martinkovič

Filip

2003

Příbram

2045

6.

Tomáš

Veselý

2003

Komárov

1831

7.

Janík

Jakub

2003

Příbram

1740

8.

Tomáš

Trnka

2004

Černošice

1656

9.

Vladimír

Palko

2004

Příbram

1457

Do soutěží se zapojilo 18 závodníků,dokončilo 9.

Dorostenci (2000-2002) rok TJ body

1.

Tomáš

Pouček

2002

Příbram

5271

Do soutěží se zapojili 4 dorostenci. Dokončil 1.

Muži 1999 a starší rok TJ body

1.

Šindelář

Jan

1993

Příbram

6774

2.

Malíř

Roman

1994

Černošice

6393

3.

Fíla

Pavel

1989

Příbram

5964

4.

Karel

Janda

1994

Libčice n. Vltavou

5860

5.

Matouš

Lachman

1998

Příbram

5766

6.

Matouš

Havrlík

1995

Příbram

5534

7.

Trávníček

Jiří

1982

Příbram

4797

Do soutěže se zapojilo 24 závodníků, dokončilo 7.

5.

Celoroční soutěž ve všestrannosti dokončilo v mužských složkách 30, a v ženských složkách 34.

Dohromady v naši župě celoroční soutěž ve všestrannosti dokončilo 64 závodníků.

Všech soutěží pořádaných pod odborem všestrannosti

tj.plavání,ZZZ,volejbal,šplh,SG,atletika,Aerobik,předškolní děti,Teamgym se zúčastnilo 890 + -, závodníků

a na přípravě a organizaci se podílelo 180 cvičitelů a organizačních pracovníků.

Do celkového počtu nejsou započteny soutěže, závody,

které si odbory všestrannosti tělocvičných jednot pořádají ve svých jednotách.

Také není započtena účast na soutěž Master Class a Aerobik,Přehlídka podiových skladeb, které pořádá náčelnictvo ČOS.

Zpracováno: 15.10.2018

župní náčelník župní náčelnice

František Beran Zuzana Sauerová