V soutěži družstevkat.I. se umístili na 3.. místě – početbodů 5995.

Účastv kategorii II –družstev 12, žáků 29, žákyň 42.

celkově 29.místo – body 1328. 20. 30.26. 29.

Celkově 34.místo – body 1133. 16. 40.23-24. 37.

celkově 4..místo – body 2087. 1. 1. 6-8. 4.

Hrůzek Tobiáš 2008 /Příbram/

celkově 9.místo – body 1686. 17. 10. 3. 9.

V soutěži družstevkat.II. se umístili na 8. místě – počet bodů 6234.

Celkově si závodníci vybojovali 13. medaile: 4x zlatá, 1x stříbro, 8x bronz.

Děkujemecvičitelům za dobrou přípravu závodníků a závodníkům za dobrou reprezentacinaší župy.

ZaJungmannovu župu župnínáčelnictvo– Zuzana Sauerová František Beran

V Příbrami10.6.2019

Víkendu 7. až 9. června2019 patřilo již tradičně finále přeboru ČOS ve sportovní všestrannosti. V sobotuprobíhal v Tyršově domě a Nosticově hale v Praze závod ve sportovnígymnastice a ve šplhu, a na stadionu Kotlářka si závodníci měřili sílyv atletice. Neděle pak vrcholila plaváním a vyhlašováním výsledků. Natomto celorepublikovém finále měl TJ Sokol Příbram, který spadá pod župuJungmannovu, hned několik zástupců v různých kategoriích. V kategoriižáci III se na 8. místě umístil JonášJaník a na 13. místě skončil AntonínLaštovka. V kategorii žáci IV závodil za Sokol Příbram pouze Kryštof Vaner, který se umístil nakrásném 6. místě. V dorostencích se na 1. místě umístil, a tedypřeborníkem roku 2019 se stal, TomášPouček a to především díky nepřekonanému výkonu ve šplhu a ve sportovnígymnastice. Celkové 3. místo obsadil DanZeisek, který získal bronz také v plavání na 100 metrů av gymnastice. V mužích startovali za TJ Sokol Příbram dva zástupci. Matouš Lachman vybojoval celkové 2.místo, stříbro získal ve šplhu a atletice. Pro znovuobnovení přeborníka si šeltvrdě Jan Šindelář, který začalvelmi nadějně, ovšem kvůli přetržení achillovyšlachy při sprintu v atletice nemohl závod dokončit. V kategoriiženy se již potřetí umístila na 1. místě JaroslavaNovotná a stala se tak po roční pauze znovu přebornicí pro rok 2019,stříbro vybojovala v plavání i v atletice. Celkové 2. místo obsadila Adéla Mejzrová, která se závodu zúčastnilapoprvé a hned přivezla cenné kovy ze všech disciplín,stříbro z gymnastiky a bronz z atletiky a plavání. Zástupcipříbramského sokola přivezli do Příbrami i díky zásluze trenéra Tomáše Ježka celkem 16 medailí.