Vyhodnocení soutěží 2019 – Náčelnictvo – Župa Jungmannova

  Vyhodnocení soutěží odboru všestrannosti konaných v roce 2019.

Pod soutěže odboru všestrannosti patří všechny soutěže, které vyhlašuje náčelnictvo ČOS, následně náčelnictvo župy a zúčastní se soutěžící z odboru všestrannosti, kteří nejsou registrováni pod odborem sportu.

Župní přebor v plavání.

Uspořádala TJ Sokol Komárov v plaveckém bazénu v Hořovicích 26.1.2019. Počet zúčastněných TJ 10.  Příbram-37, Komárov-29, Černošice-20, Hořovice-4, Mníšek pod Brdy-4, Libčice nad Vltavou-10, Jince-10, Králův Dvůr -11, Dobříš-14, Lety-10.

Účast žen. složky-73, muž. složky -68.PD- 5, senior – 3. Počet závodníků 149. Rozhodčí + organizace Komárov 20.

Župní přebor junior – princeznička aerobiku.

Pořádala TJ Sokol Komárov 6.4.2019 v sokolovně TJ Komárov. Počet zúčastněných TJ ze župy -5.Účast: z jiných organizací 1. Komárov- 24, Milín II. 3, Dobříš 7. Jince – 9, Libčice nad Vltavou 6, Domeček Osek – 3. Celkově 52.Rozhodčí – pořadatelé Komárov 20.

Župní přebor v Zálesáckém závodu zdatnosti.

Pořádala TJ Sokol Dobříš 27.4. 2019 na chatě Šimákova v Brdech. Počet zúčastněných TJ= 4.Dobřichovice 7, Dobříš -12, Jince 9, Komárov – 16.

 Počet závodníků 44, rozhodčích –Dobříš 18, Komárov 1, cvičitelů-doprovod – 11. nezletilí 3, dospělí 2, psi 1x.  Účast celkem 79.

Župní přebor všestrannosti předškolních dětí.

Pořádala TJ. Sokol Komárov 15.6.2019.

Účast: 6 TJ. Příbram – 22, Mníšek pod Brdy – 11, Roztoky – 11, Komárov – 8, Libčice – 5, Černošice – 3, Březové Hory – 1.

Celkový počet 61.Technické zázemí 10, rozhodčí 26.

Župní přebor ve volejbale smíšených družstev.

Pořádala TJ Sokol Jílové 1.6.2018.Účast: 10 družstev. Sokol Jílové, Jince, Spořilov.

Počet hráčů 50 +organizace+rozhodčí, celkem účast 55. J. Stachura, Tomáš Pištěk

Soutěž TeamGym.

Zapojení 3 družstva TJ Sokol Černošice a 5 družstev

 TJ Sokol Příbram.

Župní přebor ve šplhu.

Uspořádala TJ Sokol Příbram 11.5.2019 v sokolovně TJ. Počet zúčastněných TJ 5. Černošice-27, Libčice 7, Komárov-23, Příbram-36, Jince-7.

Účast žen. sl.-57, muž. sl.-44.

Počet závodníků – 100. Rozhodčí Příbram – 4.

Župní přebor v SG.

Uspořádala TJ Sokol Příbram 11.5.2019. v sokolovně TJ.

Počet zúčastněných TJ 5. Černošice-31, Komárov-18, Příbram-38, Jince 8,Libčice-7.

Účast žen.sl.- 57, muž.sl.- 44.

Počet závodníků 102.Rozhodčí – Příbram 22,Černošice 2,Komárov 3,Libčice 3.

Župní přebor v Atletice.

Uspořádala TJ Sokol Příbram 11.5.2019 na hřišti Gymnasia pod KD.

Počet zúčastněných TJ 6. Černošice-26, Hořovice-4,Libčice nad Vltavou -7,

Komárov-25, Příbram-43, Jince-13.

Počet závodníků 118. Účast žen.sl.-67,muž.sl. – 51.

Počet rozhodčích a organizace, Příbram 21,Komárov 1,Černošice 2.  Organizace počtáři – 8.

Výsledková listina celoroční soutěže odboru všestrannosti, Jungmannova župa – 2019

Do soutěže se započítávají výsledky ze čtyř župních přeborů: plavaní, šplh, gymnastika a atletika. Celkem se zúčastnilo 469 závodníků ze 10 tělocvičných jednot, kteří se zúčastnili jednoho či více přeborů. Ve výsledkové listině jsou uvedeni pouze závodníci co splnili všechny disciplíny. Aby byl závodník zařazen do celkového hodnocení, musí absolvovat všechny čtyři závody.

Sečtením nejlepších umístění v jednotlivých disciplínách je určeno pořadí. Aby mohlo být vyhlášení vítězů v jednotlivé kategorii, musí absolvovat v té kategorii, nejméně tři závodníci všechny disciplíny.

Mladší žákyně I.(2010-2012)        rok      TJ             body

 1.

Ptáčková

Anna

2010

Příbram

1848

 2.

Melmuk

Valerie

2010

Příbram

1761

 3.

Šnajdrová

Agáta

2010

Příbram

1288

Do soutěží se zapojilo 14 závodnic, dokončilo 3.

Mladší žákyně II. (2008-2009) rok      TJ                body

 1.

Kramariková

Julie

2008

Komárov

1604

 2.

Příhunková

Adéla

2008

Příbram

1392

 3.

Túmová

Nela

2008

Příbram

1292

 4.

Kašková

Michaela

2009

Černošice

1271

 5.

Mudrová

Jitka

2008

Černošice

1161

6.

Šabatová

Tereza

2009

Černošice

1060

7.

Pokorná

Agáta

2008

Příbram

1040

8.

Bašíková

Jindřiška

2008

Jince

840

9.

Madíková

Liliana

2008

Jince

768

Do soutěží se zapojilo 35 závodnic,dokončilo 9.

Starší žákyně III. (2006-2007)  rok        TJ            body

1.

Houšková

Adéla

2007

Libčice nad Vltavou

3801

2.

Papežová

Eliška

2007

Černošice

2832

3.

Ungrová

Nela

2007

Komárov

2817

4.

Žáková

Linda

2007

Černošice

2575

5.

Svobodová

Kateřina

2007

Černošice

2309

6.

Ladovská

Vanda

2006

Komárov

2138

7.

Lukavská

Magdaléna

2007

Komárov

1969

8.

Korbelíková

Kateřina

2007

Jince

1477

9.

Mandíková

Adriana

2007

Jince

1445

Do soutěží se zapojilo 29 závodnic, dokončilo 9.

Starší žákyně IV. (2004 – 2005)   rok         TJ         body

1.

Kalousková

Marta

2005

Černošice

3115

2.

Kašparová

Anna

2005

Komárov

2599

3.

Kocourková

Linda

2005

Černošice

2462

4.

Lukavská

Anna

2005

Komárov

2016

5.

Laubrová

Johanka

2005

Komárov

1931

Do soutěží se zapojilo 12 závodnic,dokončilo  5.

Dorostenky – (2001-2003)  rok       TJ            body

1.

Trnková

Lucie

2002

Černošice

3592

Do soutěží se zapojilo 7 závodnic,dokončila  1.

Ženy – 2000 -a starší   rok          TJ         body

1.

Novotná

Jaroslava

1993

Příbram

4321

2.

Mejzrová

Adéla

1999

Příbram

4296

Do soutěží se zapojilo 14 závodnic dokončily 2.

Mladší žáci I. (2010-2012) rok         TJ              body

1.

Petr

Kolář

2011

Libčice n.Vltavou

1647

2.

Matyáš Samuel

Mach

2011

Příbram

1325

3.

Stočes

Antonín

2011

Příbram

1059

4.

Pecínovský

Josef

2011

Libčice nad Vltavou

1047

5.

Marcín

Matyáš

2010

Příbram

948

6.

Sojovský

Jakub

2010

Příbram

733

7.

Marek

Lukáš

2011

Příbram

714

Do soutěží se zapojilo 22 závodníků, dokončilo 7.

Mladší žáci II. (2008-2009)  rok       TJ           body

1.

Kolář

Vojtěch

2008

Libčice

2174

2.

Hrůzek

Tobiáš

2008

Příbram

1604

3.

Marek

Jan

2008

Příbram

1456

4.

Muchl

Tomáš

2008

Černošice

1205

5.

Lacman

Matyáš

2009

Příbram

1167

6.

Blaženín

Jan

2008

Černošice

1081

7.

Šlapák

Jan

2009

Komárov

677

Do soutěží se zapojilo 20 závodníků, dokončilo 7.

Starší žáci  III. (2006 – 2007)  rok      TJ           body

1.

Janík

Jonáš

2007

Příbram

1409

2.

Laštovka

Antonín

2007

Příbram

1261

Do soutěží se zapojilo 8 závodníků, dokončili 2.

Starší žáci IV. (2004 – 2005) rok      TJ        body

1.

Vaner

Kryštof

2004

Příbram

2303

Do soutěží se zapojilo 10 závodníků,dokončil  1.

Dorostenci (2001-2003)    rok    TJ  body

1.

Tomáš

Pouček

2002

Příbram

5493

2.

Zeisek

Dan

2003

Příbram

4946

3.

Janík

Jakub

2003

Příbram

2886

Do soutěží se zapojilo 12 dorostenců, Dokončili 3.

Muži 2000 a starší         rok            TJ        body

1.

Šindelář

Jan

1993

Příbram

6442

2.

Janda

Karel

1994

Libčice nad Vltavou

5687

3.

Malíř

Roman

1994

Černošice

5511

4.

Lachman

Matouš

1998

Příbram

5510

5.

Fíla

Pavel

1989

Příbram

5243

Do soutěže se zapojilo 20 závodníků, dokončilo 5.

Celoroční soutěž ve všestrannosti dokončilo v mužských složkách 25, a v ženských složkách 29.

 Dohromady v župě celoroční soutěž ve všestrannosti dokončilo 54 závodníků.

Všech soutěží pořádaných pod odborem všestrannosti tj. plavání, ZZZ, volejbal, šplh, SG, atletika,

Aerobik, předškolní děti, Teamgym se zúčastnilo 726 + -, závodníků

a na přípravě a organizaci se podílelo 186 cvičitelů a organizačních pracovníků.

Do celkového počtu nejsou započteny soutěže, závody, které si odbory všestrannosti tělocvičných jednot

pořádají ve svých jednotách.

Není započtena účast na soutěž Master Class a Aerobik, Přehlídka podiových skladeb,

které pořádá náčelnictvo ČOS.

Zpracováno: 10.9.2019          župní náčelník                župní náčelnice

                                          František Beran              Zuzana Sauerová